Veljeremont

Pakume oma klientidele täisteenust velgedele: velgede sirgestamine, liivaprits, keevitus, värvimine.

Valuvelgede müük

Meie põhitegevuseks on uute valuvelgede müük. Kui Teie ei leidnud sobivat varianti velgede kataloogist, võtke meiega ühendust, proovime aidata.

Uute rehvide müük

Müüme uusi rehve sõiduautotele ja maasturitele. Tootevalikus on rehvid nii preemium kui ka eelarve segmentist. Kui Teie ei leidnud sobivat varianti rehvide kataloogist, võtke meiega ühendust, proovime aidata.

 

Autoremont

Pakume autoremondi-teenust (veermiku remont). Teenuse hind 35 eur/tund

Rehvitööd, rehvivahetus

Rehvivahetus jm rehvitööd toimuvad Turu 18 aadressil. Broneeri aeg internetis. Küsimuste korral võtke meiega ühendust. Hinnakirjaga võite tutvuda siin.

 

Õli müük ja vahetus

Mootoriõli vahetamise tihedus on määratud auto kasutamise režiimiga ja toimub auto tehnilise hoolduse ajal. Praktika näitab, et keskmine läbisõit õlivahetusest õlivahetuseni on 15000 km või 1 aasta.

Sildade reguleerimine

Aja jooksul rataste kokkujooks ja kaldenurk muutuvad. See toimub veermikuosade loomuliku kulumise tõttu. Sellega kaasnevad lõtkude suurenemised veermikus. Sellepärast soovitatakse iga 15-30tuh. km järel reguleerida rataste kokkujooksu ja kaldenurka. See parandab auto juhitavust ja teelpüsimist ning vähendab veermiku ja rehvide kulumist. Soovitame teha sildade reguleerimist ka peale veermiku remonti.

Kasutatud rehvide müük

Kasutatud rehvide kohta küsige infot tel 55517329

 

 

 

 

 

Vaata meie hinnakirja

 

Tutvu rehvivalikuga e-poes Võta meiega ühendust

Greaton CMS